ارتباط با ما

تصفیه آب و گندزدایی

در این بخش انواع دستگاه های تصفیه آب را می توانید مشاهده نمایید همچنین کلر زن و انواع دیگر ابزار گندزدایی آب در این بخش موجود می باشند. تمامی محصولات موجود در این بخش مانند کلر زن توسط شرکت کمپ کروپ تولید و آماده ارائه به مشتریان ارجمند می باشد.

1مجموع 5 محصول
کلر زن کلر زن استفاده از کلر برای گندزدایی و میکروب کشی در پکیج تصفیه فاضلاب و به طور کلی فرآیند تصفیه فاضلاب بسیار حائز اهمیت است.معمولا به همراه پکیج تصفیه فاضلاب از وسیله ای به نام کلر زن استفاده می کنند.
سختی گیر آب سختی گیر آب از آنجایی که آب سخت مشکلات زیادی را ایجاد می کند، باید راه حلی برای حذف سختی از آب یافت. بهترین راه برای این منظور، استفاده از سختی گیر است. سختی گیر دارای انواع مختلفی است. بهترین سختی گیر برای حدف سختی آب ، سختی گیر نوع رزینی است.
ازن زن ازن زن دستگاه ازن زن یا ازن ژنراتور شرکت کمپ
فیلتر شنی و فیلتر کربنی فیلتر شنی و فیلتر کربنی فیلتر شنی شرکت کمپ ، فیلتر کربنی شرکت کمپ
گندزدایی الکترونیکی گندزدایی الکترونیکی گندزدایی الکترونیکی یکی از شیوه های گندزدایی است که در آن تمام فاکتورهای آلودگی نظیر ویروس ، باکتری، جلبک و خزه ها به طور کامل و به صورت همزمان با یکدیگر از آب حذف می شوند. در واقع این عملکرد، گندزدایی الکترونیکی را نسبت به سایر انواع روش های گندزدایی برتر می نماید و به عنوان یک مزیت برای گندزدایی الکترونیکی محسوب می شود.
1مجموع 5 محصول