ارتباط با ما

تصفیه فاضلاب

در این بخش انواع دستگاه تصفیه فاضلاب مانند: سپتیک تانک ، چربی گیر و پکیج تصفیه فاضلاب تولید شده توسط این شرکت قرار داده شده است. شما می توانید با کلیک بر روی سپتیک تانک وارد صفحه آن شده و توضیحاتی در مورد ان بدست بیاورید، همچنین با ورود به بخش چربی گیر انواع محصولات این بخش را مشاهده نمایید و برای مشاهده پروژه های پکیج تصفیه فاضلاب این شرکت وارد این بخش شوید.

1مجموع 8 محصول
پکیج تصفیه فاضلاب پکیج تصفیه فاضلاب پکیج تصفیه فاضلاب دارای انواع مختلفی نظیر پکیج تصفیه فاضلاب شهری و پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی است. پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی قادر است تا مواد شیمیایی تولید شده توسط کارخانجات و مناطق صنعتی را نیز تا حدود زیادی تصفیه و از بین ببرد.
سپتیک تانک سپتیک تانک سپتیک تانک از جمله تجهیزات پرکاربرد در تصفیه فاضلاب است. در واقع استفاده از سپتیک تانک ، یک روش اولیه و ابتدایی به منظور پاکسازی و تصفیه فاضلاب است. شرکت کمپ در زمینه تولید سپتیک تانک در انواع مختلف پیشرو است و دارای سابقه ای درخشان در امر تولید سپتیک تانک است.
چربی گیر چربی گیر چربی گیر فایبرگلاس شرکت کمپ CGF، چربی گیر پلی اتیلن شرکت کمپCGP ، چربی گیر بتنی شرکت کمپ CGC
چربی گیر D.A.F چربی گیر D.A.F این چربی گیر D.A.F، مراحل چربی گیری را در طی سه فرآیند و مرحله؛ آشغال گیری، ایستگاه پمپاژ و واحد شناور ساز با هوای محلول DAF انجام میدهد.
چربی گیر پلی اتیلنی چربی گیر پلی اتیلنی چربی گیر پلی اتیلنی در ظرفیت های بین 2 تا 100 مترمکعب و به اشکال عمودی و افقی تولید و ارائه می شود.از مزایای چربی گیر پلی اتیلنی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
سپتیک تانک پلی اتیلن سپتیک تانک پلی اتیلن سپتیک تانک پلی اتیلن زمانی به عنوان یک انتخاب صحیح در نظر گرفته می شود که قیمت سپتیک تانک، یک عامل اصلی و مهم در خرید سپتیک تانک باشد.
سپتیک تانک فایبرگلاس سپتیک تانک فایبرگلاس سپتیک تانک فایبرگلاس نوعی از سپتیک تانک می باشد که بدلیل جنس خاص قابل ارائه در همه ابعاد و اندازه های مختلف می باشد.
سپتیک تانک بتنی سپتیک تانک بتنی سپتیک تانک بتنی نوعی از سپتیک تانک می باشد که تشکیل شده از بتن می باشد.سپتیک تانک بتنی در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شود.
1مجموع 8 محصول