ارتباط با ما

تهویه مطبوع

در این بخش انواع محصولات تهویه مطبوع مانند برج خنک کن ، داکت اسپیلت و کانال های انها را قرار داده ایم. کاربران گرامی برای دیدن محصولات برج خنک کن می توانید بر روی دسته آنها کلیک کرده و محصولات آن را مشاهده نمایید و در میان انها محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

1مجموع 7 محصول
برج خنک کن برج خنک کن برج خنک کن دستگاهی است که به منظور خنک سازی آب در گردش مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع برج خنک کن با افزایش سطح تماس بین آب گرم با هوای سرد موجب خنک سازی آب در گردش و تبادل حرارت بین آب گرم و هوای سرد می شود.
برج خنک کن مکعبی برج خنک کن مکعبی یکی از انواع برج خنک کن از نظر ظاهر، برج خنک کن مکعبی است. برج خنک کن مکعبی همانطور که از نام آن مشخص است دارای یک ساختار مکعبی است. این برج خنک کن در بخش های مختلف صنعت مورد استفاده قرار می گیرد.
برج خنک کن صنعتی برج خنک کن صنعتی برج خنک کن صنعتی در مراکز و کارخانه های صنعتی مانند کارخانه تولید مواد غذایی، صنعت تولید گاز، فرآیند پتروشیمی، صنایع نفتی، و بسیاری از امکانات و کارخانه های صنعتی از این قبیل دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.
برج خنک کن مدار بسته برج خنک کن مدار بسته برج خنک کن مدار بسته به شیوه ای مشابه برج خنک کن مدار باز عمل می کند به جز اینکه بار حرارتی از فرآیند مایع (سیال سرد) به هوای محیط از طریق کویل تبادل گرما، منتقل می شود.
برج خنک کن مخروطی برج خنک کن مخروطی برج خنک کن مخروطی شرکت کمپ سری CTC
چیلر هوایی چیلر هوایی شرکت مهندسی کمپ یک شرکت پیشرو در زمینه تولید چیلر هوایی است. در صورت نیاز به چیلر می توانید با متخصصان ما در شرکت مهندسی کمپ تماس حاصل فرمایید. به طور کلی چیلر هوایی در شرکت مهندسی کمپ با مشخصات فنی زیر ارائه می شوند.
1مجموع 7 محصول