ارتباط با ما

همه ی محصولات

123مجموع 22 محصول
فیلتر شنی و فیلتر کربنی فیلتر شنی و فیلتر کربنی فیلتر شنی شرکت کمپ ، فیلتر کربنی شرکت کمپ
برج خنک کن مکعبی برج خنک کن مکعبی یکی از انواع برج خنک کن از نظر ظاهر، برج خنک کن مکعبی است. برج خنک کن مکعبی همانطور که از نام آن مشخص است دارای یک ساختار مکعبی است. این برج خنک کن در بخش های مختلف صنعت مورد استفاده قرار می گیرد.
برج خنک کن صنعتی برج خنک کن صنعتی برج خنک کن صنعتی در مراکز و کارخانه های صنعتی مانند کارخانه تولید مواد غذایی، صنعت تولید گاز، فرآیند پتروشیمی، صنایع نفتی، و بسیاری از امکانات و کارخانه های صنعتی از این قبیل دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.
برج خنک کن مدار بسته برج خنک کن مدار بسته برج خنک کن مدار بسته به شیوه ای مشابه برج خنک کن مدار باز عمل می کند به جز اینکه بار حرارتی از فرآیند مایع (سیال سرد) به هوای محیط از طریق کویل تبادل گرما، منتقل می شود.
برج خنک کن مخروطی برج خنک کن مخروطی برج خنک کن مخروطی شرکت کمپ سری CTC
برج خنک کن برج خنک کن برج خنک کن دستگاهی است که به منظور خنک سازی آب در گردش مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع برج خنک کن با افزایش سطح تماس بین آب گرم با هوای سرد موجب خنک سازی آب در گردش و تبادل حرارت بین آب گرم و هوای سرد می شود.
چیلر هوایی چیلر هوایی شرکت مهندسی کمپ یک شرکت پیشرو در زمینه تولید چیلر هوایی است. در صورت نیاز به چیلر می توانید با متخصصان ما در شرکت مهندسی کمپ تماس حاصل فرمایید. به طور کلی چیلر هوایی در شرکت مهندسی کمپ با مشخصات فنی زیر ارائه می شوند.
گندزدایی الکترونیکی گندزدایی الکترونیکی گندزدایی الکترونیکی یکی از شیوه های گندزدایی است که در آن تمام فاکتورهای آلودگی نظیر ویروس ، باکتری، جلبک و خزه ها به طور کامل و به صورت همزمان با یکدیگر از آب حذف می شوند. در واقع این عملکرد، گندزدایی الکترونیکی را نسبت به سایر انواع روش های گندزدایی برتر می نماید و به عنوان یک مزیت برای گندزدایی الکترونیکی محسوب می شود.
کلر زن کلر زن استفاده از کلر برای گندزدایی و میکروب کشی در پکیج تصفیه فاضلاب و به طور کلی فرآیند تصفیه فاضلاب بسیار حائز اهمیت است.معمولا به همراه پکیج تصفیه فاضلاب از وسیله ای به نام کلر زن استفاده می کنند.
123مجموع 22 محصول